MİSSS CATERING HAKKIMIZDA
Kalitesi ve uygun fiyatları ile toplu yemek hizmeti veren Misss Catering lezzetinden ödün vermeden, hijyenine ve sağlıklı ürünlerin kullanılmasına önem göstererek ev yemekleri kalitesindeki lezzetleri sizlerin yemekli organizasyonlarınıza ve toplu yemeklerinize taşımaktadır. Güleryüzlü personelleri ile sizlerin rahatınız ve huzurunuz için çalışan personelimiz sizlerin damak tadına keyif verecektir.

 

 

Sakarya’daki Yemek Şirketleri

Sakarya'da hizmet vermekte olan firmamız; düğün, organizasyon, cemiyet ve tabldot yemek hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Sakarya’daki yemek şirketleri arasında yer alan Misss Catering adını ön plana yazdırarak müşterilerine en leziz tatları sunmaktadır.

Cemiyetlerinizdeki kişi sayısına göre yemek hazırlayabilmekte ve sizlere sıcak olarak getirmekteyiz.

 

 

En leziz yemekleri bizimle tatmaya ne dersiniz?
 
 
Sakarya Catering

Misss Catering olarak düğün, nişan, piknik, kokteyl, eğlenceler ve diğer tüm özel günleriniz için arzu ettiğiniz menüyü bütçenize uygun olarak hazırlayıp servisini yapabiliriz.

Siz de misafirlerinize kusursuz bir davet vermenin ve takdir edilmenin keyfini sürün. Bu konuda profesyonel aşçıları ile sektörde hızla yükselmeye devam eden...

 

 

 

 

 Sakarya’daki Catering Firmaları

Şirketinizin çalışanlarının yemek ihtiyacı, kendi mutfağımızda ve mühendislerimizin denetiminde, sağlıklı bir ortamda üretilir ve özel servis araçlarıyla istediğiniz saatte iş yerinize ulaştırılır.
Yemek sonrası kullanılan tüm ekipmanlar temizlenmek üzere geri getirilir.

Yemek hizmetleri ile ilgili olarak çalışan personelinizin öğle yemeği haricindeki mesai yemekleri, kahvaltı kumanya ve vardiyalı çalışanlarınızın tüm sıcak yemek ihtiyaçları...

 
Pro WEB